..:: Osmaniye Adliyesi Telefon Rehberi
ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI DAHİLİ TELF.
Ziya KOÇ ACM Başkanı 1080-1006
Ali İrfan YILMAZ Üye 1003
Resul YETİŞGEN Üye 1029
Mustafa GÜL Komisyon Yazı İşl. Müdürü 1008
İbrahim AYDOĞAN Zabıt Kâtibi 1007
Süleyman KÖSE Zabıt Kâtibi  1008
Nimet YILDIRIM Zabıt Kâtibi 1008
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI - SEKRETERYA  
Ali İrfan YILMAZ Cumhuriyet Başsavcısı 1003
Oğuz TEKİN Zabıt Kâtibi 1004-1005
Orhan KARA Başsavcı Koruması / Polis 1119
CUMHURİYET SAVCILARI  
Celal Hakan KAN Cumhuriyet Savcısı   
Hasan Tahsin DAL Cumhuriyet Savcısı  1136
Yusuf KESENER Cumhuriyet Savcısı  1137
Yunus BAKİ Cumhuriyet Savcısı 1011
Serkan SABIR Cumhuriyet Savcısı  1010
Ramazan KÜRTÜL Cumhuriyet Savcısı  1015
Engin ŞİMŞEK Cumhuriyet Savcısı  1013
Faika Baran GÖÇER Cumhuriyet Savcısı  1150
Cengiz ÇAGATAY Cumhuriyet Savcısı  1012
Özlem YAMAN Cumhuriyet Savcısı  1016
Utku DURAN Cumhuriyet Savcısı  1022
Furkan ESEN Cumhuriyet Savcısı  1017
Sinan ÇULLU Cumhuriyet Savcısı  1021
Fırat BIÇAK Cumhuriyet Savcısı  1151
Süleyman Tuna DİKMEN Cumhuriyet Savcısı  1125
Hilmi KÖRPEKAYA Cumhuriyet Savcısı  1014
Hafize DEMİR HAMURCU Cumhuriyet Savcısı   
Bahri YALÇINÖZ Cumhuriyet Savcısı   
Mehmet ÇEVİK Danışma Savcılık (2. Kat) 1116
C. BAŞSAVCILIĞI BAKANLIK MUHABERE BÜROSU  
Yusuf ERDOĞAN Zabıt Kâtibi  1100
İsmail SARI Zabıt Kâtibi 1100
C. BAŞSAVCILIĞI SORUŞTURMA/HAZIRLIK KALEMİ  
Hüseyin DABAN Yazı İşleri Müdür Vekili (Z. Kâtibi) 1020
Habibe DEMİR Zabıt Kâtibi 1114
Mehmet KAYA Zabıt Kâtibi 1019
Ahmet ÖNAL Zabıt Kâtibi 1019
Sait SALIK Zabıt Kâtibi 1021
Ferat KARATAŞLI Zabıt Kâtibi 1114
Ömer DEMİRTAŞ Zabıt Kâtibi 1125
Tuba TOKSÖZ Zabıt Kâtibi 1019
Ferhat AKÇAKAYA Zabıt Kâtibi 1019
Fatih KARATAŞLI Zabıt Kâtibi 1019
İsmail İzzet TUĞSAT Zabıt Kâtibi 1019
Mustafa DEMİR Zabıt Kâtibi 1109
Nimet AYTEKİN Zabıt Kâtibi 1019
Mehmet Hanifi EREN Zabıt Kâtibi 1114
Ahmet DAĞ Zabıt Kâtibi 1109
Münir ŞAHİN Zabıt Kâtibi 1114
Hayrullah KOÇAK Zabıt Kâtibi 1109
Oğuz KAYA Zabıt Kâtibi 1150
Mehmet SOLAK Zabıt Kâtibi 1017
Firdevs KURNAZ Zabıt Kâtibi 1019
Anıl YAVUZ Hizmetli 1019
Mübat GÖZ SSK'lı Sözleşmeli Personel 1019
Ali ÇABUK V.H.K.İ. (Danışma 1. Kat) 1052
C. BAŞSAVCILIĞI İNFAZ BÜROSU  
İbrahim KURTBEYOĞLU Yazı İşleri Müdürü 1023
Ali BOZDAĞ Zabıt Kâtibi 1101
Süleyman Ertan İSPİR Zabıt Kâtibi 1101
Selman ÖZKAN Zabıt Kâtibi 1101
Yasin PALTA Zabıt Katibi 1101
Merve DURSUN Zabıt Kâtibi 1101
Niyazi YAĞMURLU Zabıt Kâtibi 1101
Zahide Büşra TEMURTAŞ Zabıt Kâtibi 1101
Hatice SARPKAYA Zabıt Kâtibi 1101
Ayşe KOCALAR Zabıt Kâtibi 1101
Nebi DEMİRCİ SSK'lı Sözleşmeli Personel 1101
C. BAŞSAVCILIĞI  MUHABERE BÜROSU  
Çiğdem BAYIRLI Zabıt Kâtibi 1132
Yasemin SEYHANLI Zabıt Kâtibi 1132
İbrahim ÖNCE Zabıt Kâtibi 1132
İDARİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ  
Bülent YAVAŞ İdari İşler Müdürü 1118
İbrahim ÖLMEZ Emanet Memuru 1105
Turgut ÇOLAK Zabıt Kâtibi 1105
Süleyman BABAOĞLU Şoför 1009
Kamil POLAT Şoför 1009
Uğur ÖZLER Şoför 1009
Mesut SOY Şoför 1009
Mehmet KAYA Hizmetli 1105
Salih SARI (4C'li Personel) Posta 1097
Gökhan AKYOL Hizmetli (ASKERDE)  
ADLİ EMANET MEMURLUĞU  
İsmail ERBİL Emanet Memuru 1096
Duran GENÇ SSK'lı Sözleşmeli Personel 1096
1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANLIĞI  
Ziya KOÇ Başkan 1080
Fethi AKÇAY Üye Hâkim 1081
Ayşen ŞAHİNCİ DURAN Üye Hâkim 1082
Abdurrahman SAKAR Üye Hâkim  
Mehmet Savaş SEYHANLI Yazı İşleri Müdürü 1083
Özlem DİLEK Zabıt Kâtibi 1084
Salih BAYAZİT Zabıt Kâtibi 1084
Mehmet İlker SERT Zabıt Kâtibi 1084
Sümeyra KIRAÇ Zabıt Kâtibi 1084
Mehmet GÜNEŞ Mübaşir 1084
2 . AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANLIĞI  
Bekir YILDIZ  Başkan 1060
Tevfik ERDOĞAN Üye Hâkim 1061
Arzu TOPUZ Üye Hâkim 1062
Müzeyyen BURKAŞ Yazı İşl.Md.Vek.(Zabıt Katibi) 1064
Ömer YÜCE Zabıt Kâtibi 1066
Şahin ÇABA Zabıt Kâtibi 1066
Fatma TÜRKMENOĞLU Zabıt Kâtibi 1065
Arzu DUREL Zabıt Kâtibi  1065
İrşadi KARKINOĞLU Mübaşir 1065
1. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ  
Ercan ŞAHİN Hâkim 1048
Mustafa TUFAN Yazı İşleri Müdürü 1049
Ramazan SEZER Zabıt Kâtibi 1049
Yeliz DAŞÖZ Zabıt Kâtibi  1049
Ayşe Gül GÜRBÜZ Zabıt Kâtibi 1049
Özlem ÖKSÜZ Mübaşir  1049
2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ    
Bayram ERCAN Hâkim  1044
Ahmet KARARMAZ Yazı İşleri Müdürü  1045
Ahmet BİKİR Zabıt Kâtibi 1045
Ayşegül ÖZKAN  Zabıt Kâtibi 1045
Züleyha DOĞAR Zabıt Kâtibi 1045
Hüseyin BEYAZITOĞLU Mübaşir (Hizmetli) 1045
3. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ  
Aynur AYDIN BIÇAK Hâkim 1027
Murat DURAN  Yazı İşleri Müdürü 1119
Adem ERDURAN Zabıt Kâtibi 1028
Ayça ERKARA Zabıt Kâtibi 1028
Rabia KÖSE Zabıt Kâtibi 1028
Harun TARBA Mübaşir 1028
4. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ  
Murat TAŞLITEPE Hâkim 1147
Murat DURAN  Yazı İşleri Müdürü 1119
Tuğba YÜCE Zabıt Kâtibi 1119
Halil İbrahim YILDIZ Zabıt Kâtibi 1119
Nafiye YILDIZ ARSLAN Zabıt Kâtibi 1119
Abdurrahman ACU Mübaşir 1119
5. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ  
Can YAVUZ Hâkim 1088
Musa İLYASOĞLU Yazı İşleri Müdürü 1089
Sultan KİYİCİ Zabıt Kâtibi 1089
İbrahim PUSAT Zabıt Kâtibi 1089
Selahattin TEHÇİ Mübaşir (Görevlendirme) Hizmetli 1089
6. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ  
Fatih AKYOL Hâkim 1046
Ferya TOPAL Yazı İşleri Müdürü 1098
Ayhan ASİL Zabıt Kâtibi 1047
Halil KARA Zabıt Kâtibi 1047
İdris ZÜLKADİROĞLU Mübaşir 1047
7. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ  
Türke Tutku DİKMEN Hâkim 1026
Rafet ÇELİK Yazı İşleri Müdürü 1025
Serkan GİRGİN Zabıt Kâtibi 1025
Sinem ÖZER Zabıt Kâtibi 1025
Mine YILMAZ Zabıt Kâtibi 1025
Emre TELCİ Mübaşir 1025
SULH CEZA HAKİMLİĞİ  
Mehmet Emin OYANIK Osmaniye Hâkimi 1106
Rafet ÇELİK Yazı İşleri Müdürü 1148-1025
Talip KALKAN Zabıt Kâtibi 1148
Fatih YILDIRIM Zabıt Kâtibi 1148
Bünyamin CEYHAN Zabıt Kâtibi 1148
İbrahim BUDAK Mübaşir 1148
İNFAZ HAKİMLİĞİ  
Ayhan YARDIMCI Hâkim 1152
Ahmet KARARMAZ Yazı İşleri Müdürü  1045
Hatice Nazlıhan SAĞLAM Zabıt Kâtibi 1122
Yaşar KADAN Zabıt Kâtibi 1122
1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ  
İsmail Hakkı KULUĞ Hâkim  1076
Melek KOCAGER ŞAHİN Hâkim   
Nazmi SEYDAOĞLU Yazı İşleri Müdürü 1079
Yılmaz DURUK Zabıt Kâtibi 1077
Nazlı TEKİN Zabıt Kâtibi 1077
Muhammet Emin CEYLAN Zabıt Kâtibi 1077
İbrahim GÜLER Zabıt Kâtibi 1077
Ramazan GÖK Mübaşir 1077
2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ  
Resul YETİŞGEN Hâkim 1029
Ahmet KARA  Yazı İşleri Müdürü 1030
Mediha YILMAZ Zabıt Kâtibi 1031
Fatma ÇOLAK Zabıt Kâtibi  1031
Sezkan SAĞLAM Zabıt Kâtibi 1031
Abdullah DİKMEN Zabıt Kâtibi 1031
Halil DURMUŞ Mübaşir 1031
İŞ MAHKEMESİ    
Sibel YAVUZ Hâkim 1142
Erhan EMRE Hâkim  
Nevzat BAKIRHAN Yazı İşleri Müdürü  1145
İsmail GÜNASLAN Zabıt Kâtibi 1143
Neslihan DAVARCI Zabıt Kâtibi 1143
Saime ÖZTAŞ Zabıt Kâtibi 1143
Fatih DOĞAN Mübaşir (4/C'li Geçici Söz.Pers.) 1143
1. SULH HUKUK MAHKEMESİ  
Nihal ARKAN Hâkim  1040
Bayram ŞAHAN Yazı İşleri Müdürü 1153
Ebru ERİŞEN Zabıt Kâtibi 1041
Kübra Nur BAYAZİT Zabıt Kâtibi 1041
Demet DEMİRTAŞ Mübaşir  1041
2. SULH HUKUK MAHKEMESİ  
  Hâkim 1039
Bayram ŞAHAN Yazı İşleri Müdürü 1153
Bahar KAYGAS Zabıt Kâtibi 1149
Cevriye KANBUR Zabıt Kâtibi 1149
Adem CANBOLAT Mübaşir  1149
KADASTRO MAHKEMESİ  
Seçil AKSOY ESEN Hâkim  1113
Nevzat BAKIRHAN Yazı İşleri Müdürü  1145
Hatice ERDOĞAN Zabıt Kâtibi 1042
Cennet KARA Zabıt Kâtibi 1042
Ahmet KAŞ Mübaşir (Hizmetli) 1042
AİLE MAHKEMESİ  
Ferhan ŞİMŞEK Hâkim 1033
Abdullah TEMURTAŞ Yazı İşleri Müdürü 1034
Tekin SARITEKİN Zabıt Kâtibi 1034
Ceren DEMİRTAŞ Zabıt Kâtibi 1034
Arife SEMET Zabıt Kâtibi 1034
Mustafa KUZEY SSK'lı Sözleşmeli Personel 1034
PEDAGOG, SOSYAL ÇALIŞMACI  
Hülya GÜVEN TOSUN Pedagog 1123
Fatih NACAR Sosyal Çalışmacı 1112
Sermin OCAK Psikolog 1112
İCRA MAHKEMESİ  
Ayhan YARDIMCI Hâkim 1035
Abdullah TEMURTAŞ Yazı İşleri Müdürü 1034
M. Abdussamet YAĞCI Zabıt Kâtibi 1036
Serap DELİASLAN Zabıt Kâtibi 1036
Durmuş KARATAŞ Zabıt Kâtibi 1036
Arda AVCITÜRK Şoför 1036
1. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ  
Uğur Gökmen AKYOL İcra Müdürü 1090
Ali İhsan YILDIRIM İcra Müdür Yardımcısı 1091
Sezer GÜRSOY İcra Müdür Yardımcısı 1091
Nurhan METİN İcra Müdür Yardımcısı 1091
Ramazan SOYUTEMİZ İcra Müdür Yardımcısı 1091
Uğur ZAYİM Zabıt Kâtibi 1091
Hasan Cem AYDIN Zabıt Kâtibi 1091
Melek Cemile TOSUN Zabıt Kâtibi 1091
2. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ  
Mesut YASSI İcra Müdürü 1092
Bengi AKGÜL İcra Müdür Yardımcısı 1093
Cem DOĞAN İcra Müdür Yardımcısı 1093
Cemal GÜLER İcra Müdür Yardımcısı 1093
Murat DAĞ Zabıt Kâtibi 1093
Ömer Faruk YALÇINER Zabıt Kâtibi 1093
Tuğba YILMAZ Zabıt Kâtibi 1093
İCRA TEVZİ BÜROSU  
Hacer KALEBAŞI Zabıt Kâtibi 1141
ADLİYE VEZNESİ  
Eyyüp ERDEM Veznedar 1086
ADLİ TIP ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
Uzm Dr. Turgay BÖRK Adli Tıp Uzmanı 1156
Nurten KÖLEOĞLU Zabıt Kâtibi 1156
ADLİ SİCİL ŞEFLİĞİ  
Abdülhalim DEMİRCİ Adli Sicil Şefi 1087
Bünyamin NARCIOĞLU Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni 1087
Ali ÇABUK Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni 1087
Ali Şükrü KÜÇÜKÖDÜKOĞLU Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni 1087
BİLGİ İŞLEM ŞEFLİĞİ  
İsmail Özgür TOSUN Zabıt Kâtibi (Uzman Kullanıcı) 1037
Ebubekir YILMAZ Bilgisayar İşletmeni 1037
Fatma ŞAHAN Bilgisayar Teknisyeni 1037
TARAMA MERKEZİ  
Kadriye ERDOĞDU Zabıt Kâtibi 1024
DENETİMLİ SERBESTLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
Bahri EREN Şube Müdürü 1056
Mehmet İNTİZAM Öğretmen 1103
Uğur ERGÜLER Öğretmen 1120
Neşe ALKAN Sosyal Çalışmacı 1121
Mustafa LEK Sosyolog 1133
Cüneyt AKGÜL Öğretmen 1120
Hasan BÜLBÜL İnfaz ve Koruma Memuru 1053
Melek GÜRSOY İnfaz ve Koruma Memuru 1138
Fatih CEYLAN İnfaz ve Koruma Memuru 1053
Hacı Osman KISAOĞLU İnfaz ve Koruma Memuru 1059
Hatice DEMİR İnfaz ve Koruma Memuru 1059
Mehmet BEBEK İnfaz ve Koruma Memuru 1138
Hasan KOÇAK İnfaz ve Koruma Memuru 1138
Murat BÜTÜN İnfaz ve Koruma Memuru 1138
Hatun ÜSTÜN İnfaz ve Koruma Memuru 1138
Hüsnü KAPAN İnfaz ve Koruma Memuru 1053
Mehmet Hakan GÜLOĞLU İnfaz ve Koruma Memuru  
Suna AYBAR İnfaz ve Koruma Memuru  
Hasan KOÇAK İnfaz ve Koruma Memuru  
Sümeyra GÜLÇİÇEK İnfaz ve Koruma Memuru  
Mehmet KAYA Memur 1057
TEKNİSYENLER  
Mehmet KİRİKTİR Teknisyen 1043
Erdem TUMAN Teknisyen 1043
İL İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞI  
Sıddık DOĞAN İlçe Seçim Müdürü 1055
Mehmet İNCE İlçe Seçim Kâtibi 1054
Tuğba ASİL İlçe Seçim Kâtibi 1054
Melek ABALAK İlçe Seçim Kâtibi 1054

Osmaniye Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 08.04.2013 ] - Webmaster : Ebubekir YILMAZ
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.